Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zoo Dodgem. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Zoo Dodgem

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zoo Dodgem"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zoo Dodgem"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej ciekawej grze w wyścigi zwierząt możesz pójść na całego, razem ze zwierzętami z ogrodu zoologicznego, w samochodzikach z wesołego miasteczka. Lew, zebra, niedźwedź, słoń czy żyrafa wszyscy chcą choć jeden raz pościgać się z Tobą lub innymi zwierzętami w tych pięknych autach. Masz do dyspozycji różne rodzaje broni: rakiety, które powodują wybuch przeciwnika kiedy zostanie przez nie trafiony, Nitro, dzięki któremu zdobywa się dodatkową szybkość, ZZZ, który powoduje zaśnięcie wroga i miny, które powodują znaczne obniżenie ilości punktów przeciwnika. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę lub we dwoje. Powodzenia!

Sterowanie grą

Wybór klawiszy należy do Ciebe, więc sterowanie odbywa się tak, jak sam zechcesz!

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/zoo_dodgem.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zoo Dodgem Little Game