Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyścig Robotów. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Wyścig Robotów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyścig Robotów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyścig Robotów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej grze będziesz kierował robotem, którego zadaniem jest zwalczyć innego gracza, który obsługiwany jest przez komputer. Na początku gry możesz sam wybrać swego robota - masz ich duży wybór. Zanim zaczniesz wyścig, będziesz mógł trochę poćwiczyć. Więc wybierz swego robota, trasę do przebycia, kup upgrades i zacznij wyścig!

Sterowanie grą

Wykorzystaj myszkę i klawisze ze strzałkami , aby się poruszać. Klikaj na klawisze od 1 do 8 aby wybrać rodzaj broni. Klikaj na Q , aby przejść do kolejnego rodzaju broni, a na E aby wrócić do poprzedniej broni. Strzela się za pomocą belki spacji.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/racing/bot-racing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyścig Robotów Little Game