Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyścig na Kolejce Górskiej. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Wyścig na Kolejce Górskiej

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyścig na Kolejce Górskiej"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyścig na Kolejce Górskiej"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.9
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tym niesamowitym wyścigu znajdujesz się w kolejce górskiej. Wysoko w powietrzu nabierasz szybkości i widzisz szybko przemieszczające się krajobrazy. Spróbuj zająć pierwsze miejsce: w ten sposób przejdziesz na następny poziom. Im wyżej zajdziesz tym więcej punktów zdobędziesz. Dodatkowe punkty możesz następnie wykorzystać aby 'zupgradować' swoje auto. Dzięki Nitro pojedziesz extra-szybko, kiedy będziesz wykonywać freestyle, nie będziesz mógł sterować. Spróbuj utrzymywać się na torze i uważaj, aby jak najmniej uszkodzić auto! Uszkodzonym autem zarobisz mniej punktów. Po drodze możesz wykonywać niesamowite skoki: skoro tylko zobaczysz skocznię, przygotuj się na skok! Im więcej pomarańczowych elemntów dotkniesz tym wyższy będzie Twój wynik.

Sterowanie grą

Sterowanie autem odbywa się za pomocą strzałek lub WASD. Strzałka w górę lub W to dodanie gazu, strzałka w dół lub S to wyhamowanie. Strzałki w prawo i w lewo lub A/D to sterowanie. N lub X to wykorzystanie nitro, a M lub Z to freestylen.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/3d_racer/coaster-racer.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyścig na Kolejce Górskiej Little Game