Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wyczynowe Skoki Motorowe. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Wyczynowe Skoki Motorowe

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wyczynowcy motorowi są widziani jako bohaterowie. Ty też chcesz zostać bohaterem. Spróbuj wykonać jak najdłuższy skok za jednym razem. Za każdym razem po wylądowaniu odbijesz się i stracisz też trochę szybkości. Kiedy zlądujesz na aucie i jednocześnie zaczniesz klikać myszką przyśpieszysz. Spadając na kilka aut, twoja szybkość jeszcze bardziej się zwiększy. Korzystne jest też spadnięcie na ciężarówkę z helium, dzięki temu otrzymasz 3 rakiety i zajedziesz jeszcze dalej. Trzymając w czasie skoku wciśniętą belkę spacji wykonasz dodatkowe skoki oraz otrzymasz dodatkowe paliwo, a to utrzyma Cię dłużej w powietrzu. Kiedy uda Ci się zdobyć dosyć gotówki, będziesz mógł kupić lepsze wyposażenie motoru:lepsze koła, resory itp. Pokaż co potrafisz!

Sterowanie grą

Sterowanie grą odbywa się za pomocą myszki i belki spacji (salta).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/motor_jump/bobby_nutcase_moto_jumping.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wyczynowe Skoki Motorowe Little Game