Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Tor Wyścigowy Pełen Zwierząt. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Tor Wyścigowy Pełen Zwierząt

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Tor Wyścigowy Pełen Zwierząt"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Tor Wyścigowy Pełen Zwierząt"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Cóż za lubiące sport zwierzęta! Krokodyl, borsuk, kameleon, pies, niedźwiedź, osioł, kałamarnica, królik, rekin i żółw są zdecydowane, aby na torze wyścigowym pokazać co mogą! Każde ze zwierząt ma swoje charakterystyczne cechy dotyczące kondycji, zręczności, szybkości reakcji, wytrzymałości i szybkości. Wybierz swoje ulubione zwierzę i spróbuj z nim wygrać! Właściwości zwierząt można dopasować, ale to kosztuje pieniądze!

Sterowanie grą

Chcąc zmienić ustawienia skorzystaj z myszki. Bieganie odbywa się automatycznie

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/olympic_games/animal_raceway.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Tor Wyścigowy Pełen Zwierząt Little Game