Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Taxi-Sim W Berlinie. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Taxi-Sim W Berlinie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Taxi-Sim W Berlinie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Taxi-Sim W Berlinie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Czas na poznanie Berlina! Czyż to nie najlepszy sposób poznania ulic tego miasta - praca jako kierowca Taxi? Przewoź pasażerów i zbieraj monety, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Przewoź swych pasażerów szybko i bezpiecznie, bo jeżeli będziesz robić to zbyt wolno lub będziesz zderzać się z innymi autami lub domami, zarobisz mniej. Ważnym jest też na czas znaleźć się przy stacji benzynowej i zatankować, inaczej auto nie da rady pokonać trasy! Nie daj się złapać policji! Powodzenia!

Sterowanie grą

Aby sterować taxówką wykorzystuj strzałki. Kliknij na R, aby zmienić radiostację, a na H, aby zatrąbić. Kliknij na belkę spacji, aby zatankować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/simtaxi-berlin.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Taxi-Sim W Berlinie Little Game