Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Sim Taxi Amsterdam. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Sim Taxi Amsterdam

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Sim Taxi Amsterdam"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Sim Taxi Amsterdam"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś taksówkarzem w Amsterdamie. Zarabiaj jak najwięcej pieniędzy przewożąc pasażerów i zbierając monety. Przewoź swych pasażerów szybko i bezpiecznie, bo jeżeli będziesz to robić zbyt wolno lub zderzać się z innymi autami lub budynkami zarobisz mniej. Nie zapomnij podjechać do pompy benzynowej, bo taksówka Ci się zatrzyma! I nie wpadnij w ręce policji! Powodzenia!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek aby sterować taxi. Kliknij na R, aby zmienić stację radiową, a na H aby zatrąbić. Kiedy znajdziesz się przy stacji benzynowej, kliknij na Spację, aby zatankować.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/simtaxi-adam.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Sim Taxi Amsterdam Little Game