Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Paintball racers. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Paintball racers

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Paintball racers"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Paintball racers"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pędź swoim mini-autkiem po blacie kuchennym, przeskakuj przez kuchenne narzędzia i wykorzystaj deskę do krojenia chleba jako pochylnię! Do swoich konkurentów możesz strzelać różnymi kulkami paintbal: kulkami zamrażającymi (zwalnianie), kulkami elektrycznymi (paraliżujące), kulkami olejowymi (auto traci sterowność) i kulkami ognistymi (spalają pojazd). Najpierw należy te kule zebrać! Masz możliwość również wykonywania różnych sztuczek: jazda na tylnim kole, latanie i wykonywanie salt. Masz do wykorzystanie również różne 'boosters', które podwajają ilość amunicji, turbo, ilość istnień czy szybkość. Postaraj się być przed przeciwnikiem i go wyłączyć z gry!

Sterowanie grą

Strzałka w lewo/A=przechył w tył. Strzałka w prawo/D = przechył w przód, Strzałka w górę/W = dodanie gazu, Strzałka w dół/S = hamulec, Belka spacji = wystrzeliwanie pintbal. Sterowanie typu 1: X = skakanie, Z = turbo. Sterowanie typu 2: C = skakanie, X = turbo, Z = obrócenie broni.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hills_racer/paintball_racers.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Paintball racers Little Game