Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Micro trux 2. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Micro trux 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Micro trux 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Micro trux 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bardzo ciekawa gra z monstertruck'iem w roli głównej. Masz w niej do wykonania wybranym przez siebie mini-monstertruckiem najróżniejsze trasy. Im więcej punktów zarobisz tym, tym większy wybór 'upgradesów' dla Twego auta. W tej grze masz do przejścia sześć różnych poziomów: na Hula Beach, w kraju tubylców, w dżungli, w barze, pod wodą i w grocie piratów. Aby dojść do wejścia na poziomy Hula Beach, musisz wejść w posiadanie pewnej ilości gwiazd.

Sterowanie grą

Strzałka w górę to dodanie gazu, strzałka w dół to cofanie się, strzałka w prawo to przechył do przodu, a w lewo to odchył. Kliknij na belkę spacji, aby skorzystać z hamulca ręcznego, a na Enter, aby zacząć grę od nowa. Dzięki Esc przejdziesz znowu do menu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/trail/micro_trux_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Micro trux 2 Little Game