Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Magnetyczne Auto. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Magnetyczne Auto

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Magnetyczne Auto"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Magnetyczne Auto"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciągnij swoje auto po torze rajdu i postaraj się, aby nie wypadło z trasy. Auto możesz na różne sposoby ulepszyć: sterowanie, trakcję, nitro, hamowanie, turbo i szybkość. Za pomocą nitro dodasz extra gazu, dzięki czemu auto wyskoczy do przodu i unikniesz zderzenia. Zbieraj gwiazdy dające pieniądze i zegarki dla bonusów czasowych. Przez metę musisz przejechać tyłem!

Sterowanie grą

Auto śledzi magnes (kursor myszki). Im dalej auto będzie od kursora, tym szybciej będzie jechać. Chcąc, aby auto wykonało ostry zaktęt, należy poruszyć bardzo szybko kursorem. Chcąc wykonać nitro kliknij na lewy przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/drifting/gto-drift.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Magnetyczne Auto Little Game