Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Hot Rod Racing. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Hot Rod Racing

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Rod uwielbia piękne i szybkie auta. Ty też? Popędź razem z nim przez Quebec, Londyn, Qatar, Nowy Jork, Tokio, Newadę czy San Francisco! Masz do wyboru najróżnniejsze auta. I tak jest na przykład 'Avenger', 'Coupe de ville', 'Stingray', 'Monte Carlo', 'Stallion', 'Woodbine', 'Bug', 'Bullit', 'Langanimobile', 'Jambogini' i 'Nuke cruiser'. Im lepsze wyniki tym większy wybór! W warsztacie Roda można robić różne naprawy i ulepszenia: możesz na przykład zmienić wysokość, wybrać większe lub mniejsze koła lub dopasować resory. Masz również do wyboru inne silniki, rury wydechowe lub koła, które możesz kupić.

Sterowanie grą

Skorzystaj ze strzałki w górę, aby dodać gazu i na strzałkę w dół, aby pojechać w tył. Strzałka w prawo, to przechył do przodu, a strzałka w lewo, aby zrobić przechył w tył. Kliknij na X, aby skorzystać z 'nitro'.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hills_racer/hot_rod_racing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Hot Rod Racing Little Game