Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Freeway Fury. Zagraj też w inną z gier Gry Wyścigowe na Multumgier !

Freeway Fury

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Freeway Fury"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Freeway Fury"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Pędzisz po autostradzie, po której oczywiście porusza się więcej aut. Dziwne jest, że auta wyglądają jakby nie siedzieli w nich kierowcy. To więc jest dodatkowym wyzwaniem: skakanie z jednego auta na drugie. To daje nie tylko przyjemne skoki adrenaliny, ale daje również dodatkowe, cenne punkty. Co myślisz o opcji 'slam': likwidowanie innego auta nie uszkadzając własnego. Musisz więc dobrze uważać jak to robisz i nie zachowywać się zbyt gwałtownie! Dla zabawy możesz też spróbować jechać pod prąd po drugiej stronie autostrady. Uważaj dobrze, aby nie zderzyć się czołowo z autem jadącym w Twoją stronę. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek w lewo lub w prawo. Za pomocą strzałki w dół skoczysz na dach auta. Inne strzałki to skakanie na inne auta, za pomocą strzałki w dół, bedzie można wsiąść do auta. Stzrałka w górę to nitroboost.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/racing/freeway-fury.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Freeway Fury Little Game